Nagrody

Na czym polega Konkurs Grube Branie?

Dla każdego słowo “rekord” oznacza coś innego. Dla jednych kojarzy się z metrowym szczupakiem, dla innych z dużym okoniem. Znamy też wędkarzy, którzy marzą o złowieniu gatunku ryby, której do tej pory nie mieli na kiju np. lipienia, brzany, troci, czy głowacicy. 

Rekord jest więc słowem subiektywnym i dlatego w naszej nowej akcji  tj. w “Grubym Braniu” będziemy do niego podchodzić z lekkim dystansem i przymrużeniem oka. Nie chodzi tu więc wyłącznie o złowienie największej ryby (bo takie konkursy już mają miejsce), choć i te największe będziemy nagradzać.

Twój Osobisty Rekord

W “Rekordach Red Pike” chodzi o Twój osobisty rekord. O to, że w ogóle wybrałeś się na ryby i chcesz się z nami podzielić informacją o tym, co złowiłeś. Możesz nam zgłosić 40 cm okonia, jak i 60 cm szczupaka. Nie ma to znaczenia, bo każdy ma szansę wygrać!

Bo w naszej nowej akcji premiujemy aktywnych wędkarzy, którzy kochają wędkarstwo, dla których łowienie ryb jest pasją, którzy uwielbiają czas spędzony nad wodą. Wędkarzy takich jak Ty! Liczy się więc Twoja aktywność!

NAGRODY MIESIĘCZNE i PODSUMOWANIE ROKU

Co miesiąc będziemy przyznawać nagrody w postaci:
a) kart podarunkowych na zakupy w Red Pike o wartości 300 zł za pierwsze, 200 zł za drugie i 100 zł za trzecie miejsce
b) czapeczek i koszulek Red Pike, które otrzymają te zgłoszenia, które zdobędą najwięcej polubień
c) dodatkowych nagród fundowanych przez naszych partnerów akcji

Uwaga: w związku ze zmianą regulaminu dla miesięcy styczeń – marzec 2021 przyznajemy jedną wspólną nagrodę, adekwatną do wysokości miesięcznych nagród w pozostałym okresie roku tj. kwiecień – grudzień.

Dodatkowo wszyscy wędkarze, którzy w danym roku wezmą udział w akcji “Rekordy Red Pike” i zamieszczą na stronie grubebranie.pl zdjecie ze zgłoszoną rybą, wezmą udział w podsumowaniu rocznym, w którym do wygrania będą kolejne atrakcyjne nagrody.

Podsumowanie roczne “Rekordów Red Pike”:

1. Jedna karta podarunkowa na zakupy w Red Pike o wartości 1000 złotych

2. Jedna karta podarunkowa o wartości 500 złotych

3. Jedna karty podarunkowa o wartości 300 złotych

4. Pięć pakietów gadżetów Red Pike w postaci m.in. koszulki i czapeczki Red Pike o wartości 150 zł każdy

Jest więc o co walczyć! 🙂

Głosowanie na “Rekord Red Pike 2020 roku” odbędzie się między 19 lutego a 21 marca 2021 roku, a wyniki podsumowania rocznego ogłosimy nie później niż do 18 kwietnia 2021 roku.

Zapraszamy do zabawy i do zakupów w naszym sklepie
Zespół Red Pike